Comments are off for this post

“Proje Döngüsü Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı” Eğitimi

12 Mart’ta yeni merkezimiz seminer salonunda çeşitli üniversitelerimizde eğitim gören gençlerimizin katılımı ile “Proje Döngüsü Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı” eğitiminin ilk günü tamamlandı. TİKA Uzmanı eğitmenlerimiz Osman UCAEL ve Hüseyin AKYÜZ, katılımcılara zihinlerindeki proje fikirlerinin proje teklifi halinde ilgili kurumlara nasıl etkili bir şekilde sunulacağı konusunda kendi tecrübelerini de örnek göstererek projelendirme sürecinin teorik kısımlarını interaktif bir şekilde anlatma imkânı buldular.

Zihinlerdeki ham proje fikirlerine mantıksal çerçeve ile uygulanabilir bir şekil vermeyi öğretmeyi hedefleyen eğitimin ilk gününde proje döngüsü yaklaşımı da ele alınarak proje yazım süreci aktarıldı.

Nisan ayı boyunca her hafta sonu uygulamalı şekilde “Proje Yönetimi ve Bir Projenin Yazım Sürecinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar” başlığı ile devam edecek olan ücretsiz eğitim ve atölyelere katılmak için bize sosyal medya hesaplarımızdan ya da sema@genc.org.tr  e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.